Ankieta

Jak często powinny odbywać się zloty motocykli BMW R35?

Autor Wątek: Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku  (Przeczytany 9139 razy)

Offline awtowelo

• Newbie
  • *
Odp: Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 03, 2017, 09:05:48 pm »
A ja ciągle wracam myślami do zlotu  :) Dzisiaj z  tego powodu był "karniaczek" - zamiast do pracy pojechałem tak, jakbym miał Córcię wieźć do szkoły... i zaliczyłem pełny obrót na rondzie  ;)
A co do zlotu to zabrałem ze sobą kilka ciekawych części, zdjęć, dokumentów i książek... tylko zbrakło czasu by to wszystkim pokazać  :( Dzięki czemu musimy się spotkać ponownie  :)

Offline Andy BMW R35

• Full Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 08, 2017, 09:00:01 pm »
Oj marzyciel z Ciebie.... :P

Kochani, zapraszam na stronę zlotu do obejrzenia zdjęć, które jeszcze ciągle uaktualniam http://myway42.wixsite.com/zlot-bmw-r35.
Jeszcze chwilę zajmie mi rozesłanie kilku zamówionych przez Was koszulek.
W tej chwili wiem, że mam do sprzedania "od ręki" 3 koszulki męskie w rozmiarze L w cenie 25 zł/szt.
oraz ok. 30 bransoletek zlotowych w cenie 5 zł/szt.
Ponieważ było również spore zainteresowanie dodatkowymi koszulkami proszę o zamówienia na mojego maila z podaniem rozmiaru czy ma być męska czy damska.

Nadwyżka kosztów nad wpływami wyniosła ok. 840 złotych, która dzięki uprzejmości jednego z uczestników zlotu zmniejszyła się do 680 złotych.
Jeśli ktokolwiek z Was zechce mi pomóc w jej pokryciu to będę wdzięczny. Konto takie samo jak na wpisowe.

Proszę również o kontakt w przypadku jakiś problemów i niezgodności. Wiecie, że sporo się działo i mogły zdarzyć się pomyłki. Można je teraz spokojnie naprawić.

Zanim rozpoczniemy dyskusję nad przebiegiem zlotu proszę o wypełnienie ankiety dostępnej niebawem na stronie zlotu. Ankieta jest anonimowa.

Pozdrawiam Was serdecznie
Andy

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 12, 2017, 05:10:52 pm »
Koledzy,

po pierwsze bardzo dziękuję za zrozumienie i wsparcie. Dzięki życzliwej pomocy Kolegów uczestniczących w Zlocie pozostało mi już tylko 410 zł do rozliczenia.
Każde Wasze wsparcie będzie mile widziane, a ja ogromnie wdzięczny.

Informuję, że ankieta oceny I Zlotu Motocykli BMW R35 jest już dostępna na stronie zlotu lub tutaj: https://www.ankietka.pl/ankieta/220294/ocena-i-zlotu-motocykli-bmw-r35.html
Postarajcie się znaleźć chwilę i ją wypełnić. Dajcie też szansę Waszym żonom i dzieciom, ich opinie są również ważne.
Ankieta zawiera również ważne pytania dotyczące przyszłości naszych zlotów i rajdów.

Pozdrawiam Was serdecznie
Andy

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 13, 2017, 03:17:29 pm »
Witam,

mieliśmy ogromne szczęście, że nasz zlot odbył się dwa tygodnie temu.
To co stało się w tej okolicy w nocy z piątku na sobotę to lokalna tragedia.
Sami zobaczcie: https://www.youtube.com/watch?v=xIrs8W_twp0

Pruszcz, Gostycyn i okolice są od soboty całkowicie pozbawione prądu, wiele linii pozrywanych, słupy poprzewracane.
Rodzina Dominiki bezpieczna ale muszą się wspierać agregatem prądotwórczym.
Las ucierpiał najbardziej, drzewa połamane jak zapałki. Nie mam jeszcze wieści z Gostycyna-Nogawicy.
Najbardziej ucierpiały okolice Chojnic, czyli bardziej na północ.
Nasz dąbek przetrwał.

Pozdrawiam
Andy