Ankieta

Jak często powinny odbywać się zloty motocykli BMW R35?

Autor Wątek: Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku  (Przeczytany 6881 razy)

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
Odp: Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 04, 2016, 10:35:54 am »
Andy chciałbym coś zasugerować .
myślę że ograniczanie gości z forum EMW 35 jest złym pomysłem gdyż i tak nie wielu przyjedzie i liczba 5 zaproszeń jest niepotrzebna
co do kosztów zlotu to sponsorzy to też zły pomysł, jest to mały i elitarny  zlot i stać nas na z finansowanie w całości pobytu  pod warunkiem że nie będzie to HOTEL  HILTON .
 wiem jaką ogromną prace wziąłeś na siebie, koszty które musimy wspólnie  ponieść muszą byś drugorzędną sprawą a priorytet to dobrze zorganizowany zlot , niektórzy   koledzy przyjadą z daleka  .
 pamiętaj że najlepszym sprawdzianem czy ktoś przyjedzie na zlot  jest przesłanie zaliczki ok 50 % kosztów  na konto bankowe  utworzone na potrzeby ZLOTU wtedy będziesz pewien ilości uczestników i czy warto się  angażować,  jak nic z tego nie wyjdzie to zaliczkę zawsze można zwrócić do nadawcy i zamknąć WĄTEK ZLOTU w 2017 r  miłym wpisem na forum  :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2016, 10:49:29 am wysłana przez marko »

Offline Andy BMW R35

• Full Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 09, 2016, 10:01:38 pm »
Witaj Marko,

postaram się odpowiedzieć na Twoje sugestie.
Na stronie niemieckiej jest pewne zainteresowanie. Napisałem naszym kolegom z Niemiec, że jak ich będzie 5 czy 6 i będą mieli EMW R35 to też są mile widziani.
Moje ograniczenie wynika jedynie z faktu, że to mój pierwszy zlot i wolę za kolejny rok otworzyć się na wszystkich chętnych.
Jestem również zdania, że najważniejsza jest dobra atmosfera na Zlocie i to abyśmy mogli się poznać.
Co do sponsorów to nie będę szalał ale chcę aby konkursy, które zaplanowałem zostały nagrodzone. Jak się nie uda to dostaniecie jedynie dyplomy i uścisk dłoni ;D
Mam jednak nadzieję, że coś wyrwę i będzie miło.
Odnośnie wysokości wpisowego i wpłaty 50% na konto.
Wysokość wpisowego już znacie i zgodnie z tym co podaliście w Ankiecie jest to kwota zgodna z oczekiwaniami, a co najważniejsze akceptowalna.
Kwestię wpłaty 50% na konto poddaję Wam pod ocenę na Forum. Z mojej strony takie rozwiązanie jest bardzo pożyteczne bo daje większą pewność, że osoba, która się zgłasza przyjedzie.
Dla mnie oznacza to mniejsze ryzyko związane z rezerwacją obiektu, pomoże też lepiej zrealizować plan zlotu.
Ja już zarezerwowałem jeden ekstra domek dla siebie i mojej rodziny więc na Zlocie będę na 100%!
Skoro więc będę to każdy kto przyjedzie będzie przeze mnie godnie przywitany. Nie biorę pod uwagę możliwości odwołania Zlotu, a tym bardziej miłych wpisów na Forum... :P

Dzięki Marko za Twój głos w temacie Zlotu. Zawsze z uwagą czytam i rozważam to co piszecie.

Pozdrawiam

Andy
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2016, 10:10:18 pm wysłana przez Andy BMW R35 »

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 10, 2016, 02:55:07 pm »
 :) ANDY KOLEGO TAK TRZYMAJ  :D :D :D :D :D :D

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 15, 2016, 11:06:45 am »
Czołem Koledzy,

dzisiaj jest już ostatnia okazja aby przekazać swoje uwagi co do zlotu wykorzystując Ankietę oczekiwań.
W najbliższą sobotę wieczorem ankieta przestanie być aktywna.
Dokonam również aktualizacji strony o naszym Zlocie.

Pozdrawiam

Andy

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 28, 2016, 07:12:09 pm »
Witajcie po wakacjach,

pobyt z bliskimi był nie lada przyjemnością. Znalazłem również chwilę aby popracować na rzecz naszego spotkania w 2107 roku.
Nowe informacje znajdziecie na stronie zlotu: http://myway42.wixsite.com/zlot-bmw-r35
Miałem również sposobność obejrzenia kolekcji motocykli BMW Jarka. Miło spotkać osobę obdarzoną taką pasją i podchodzącą z takim sercem do zabytków motoryzacji.
Napiszcie gdzie byliście tego lata ze swoimi Osłami.

Pozdrawiam

Andy

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 05, 2016, 10:10:29 pm »
Witam Was Drodzy Koledzy,

mam nadzieję, że Wasze motocykle już rżą aby się spotkać na Zlocie.
Przesyłam logo zlotu oraz koszulkę jaką będzie można nabyć.
Pan Burmistrz Tucholi sponsoruje uczestnikom Zlotu bilety do Muzeum Borów Tucholskich.

Miałem ostatnio sporo spraw na głowie, ale już wracam do pracy.

Pozdrawiam

Andy

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 06, 2016, 06:06:27 pm »
Dopiero co zacząłem zapoznawać się z zasadami tego zlotu, w sumie bardzo długi czas nie uczestniczyłem aktywnie na forum. Chciałbym odnieść się do tych "konkursów" na zlocie. Wg. mnie są one skierowane do określonej grupy osób i tylko ta grupa będzie mogła wziąć w nim udział. Ile osób na forum ma takie R35, tak odrestaurowane, by wziąć udział w jakimkolwiek konkursie na tym zlocie? Pozostała część co najwyżej będzie mogła wziąć udział w konkursie wiedzy, choć nie widzę zbyt dużych szans z osobami które zajmują się tymi i innymi BMW na co dzień (handlarze i restauratorzy). Wg. mnie zlot jest ukierunkowany dla tej elity której będzie garstka. Reszta będzie patrzeć z głowami opuszczonymi bo maszyny przyjadą takie że nie będzie się o co przyczepić.

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 06, 2016, 07:28:01 pm »
Myślę, że przesadzasz zarówno w kwestii "elity" jak i "konkursów" i motocykli w nich uczestniczących. Każdy zlot to ludzie i od nich zależy zarówno atmosfera jak i zabawa. Ja sądzę, że jak będzie dobra wola to tego o czym piszesz nie będzie, ale to czas pokaże za rok ja przebiegnie pierwszy zlot osłów i oślarzy  :).

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 06, 2016, 09:02:52 pm »
To prawda Jerzy, zgadzam się z Tobą w 100 procentach, liczy się atmosfera i dobra zabawa, a motocykle to oczywiście też ważne ale ludzie jednak najważniejsi, będzie dobrze.

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 10, 2016, 07:11:20 pm »
Witam,

Luki213, nie będę zmieniał Twojego nastawienia do Zlotu i konkursów. Najlepiej przyjedź i sam oceń czy będziemy chodzili z opuszczonymi głowami. Jestem pewien, że nie.
Zlot nie jest ani dla znawców i ekspertów, nie jest też dla elity. Jest to zlot fajnych ludzi, którzy z jakiegoś powodu upodobali sobie ten motocykl i teraz chcą się spotkać, poznać i porozmawiać o swojej pasji.
Konkursy są jedynie dodatkiem do tego spotkania. Na stronie zlotu nie podałem wszystkich konkursów bo chcę aby część z nich pozostała dla Was niespodzianką. Pierwszy przykład podawałem kilka tygodni temu na Forum i było to strzelanie do celu z wiatrówki. Teraz podam kolejny: „skręcanie blachy” - to konkurs typowo zręcznościowy, zabawa dla absolutnie każdego z poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem...
Jest dokładnie tak jak napisali Jerzy i kolekcjoner BMW: ludzie są najważniejsi!
Na marginesie, nie spodziewam się abym zajął miejsce na „podium” w konkursach, które sam zaproponowałem, ale zapewniam, że jeśli będziecie to pogoda ducha mi dopisze:-)
Dodatkowo, chętnie dowiem się czegoś nowego od bardziej doświadczonych kolegów.
Zapraszam Ciebie lluki213 na to wspólne spotkanie w Borach Tucholskich.

Pozdrawiam

Andy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2016, 07:15:52 pm wysłana przez Andy BMW R35 »

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 04, 2016, 06:00:36 pm »
Witajcie,

miło mi poinformować, że do grona wspierających Zlot dołączył Browar Czarnków :D
Więcej informacji znajdziecie na stronie zlotu.

Pozdrawiam

Andy

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 05, 2016, 02:54:43 pm »
Piłem ostatnio piwo ciemne z  browaru  Czarnków i polecam kolegom , godne zainteresowania
Marek  :D
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2016, 02:57:14 pm wysłana przez marko »

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 05, 2016, 08:50:36 pm »
Marko,

cieszę się, że masz podobne doświadczenia z tym browarem. Mój wybór nie był przypadkowy lecz dokładnie przemyślany.
Browar jest stary, a piwo w nim ważone ma wyjątkowy i szlachetny smak. To nie to co obecna produkcja na dużą skalę, gdzie liczy się tylko ilość i kasa...
Byłem w tym browarze osobiście tego lata.

Pozdrawiam wszystkich smakoszy ;)

Andy

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 07, 2016, 12:02:50 pm »
Andy nie wiem jak będzie, ale ja także na pewno będę i to mam nadzieję, że z rodziną.
Zarezerwuj proszę dla mnie domek, kilka koszulek i znaczków zlotowych.
Proszę Wszystkich dajcie Organizatorowi działać i nie próbujcie krytykować, bywałem na różnych zlotach swego czasu i nigdy wszystko nie było tak żeby wszyscy byli zadowoleni, to nie ma być spotkanie by się upić i zaliczyć zlot, to ma być fajna zabawa, i najlepiej gdyby trwała od czwartku do niedzieli, to pewnie dla niektórych problem ale z takim wyprzedzeniem to chyba można sobie urlop zaplanować.
Andy działaj Twój plan jest dobry. Pozdrawiam Wszystkich wybierających się na zlot.

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 07, 2016, 07:45:33 pm »
Jarku,
dzięki za motywujący wpis.

Dołożyłem jeszcze jeden konkurs, który niebawem pojawi się na stronie zlotu.
Będzie to konkurs na najlepiej zachowany w stanie oryginalnym motocykl BMW R35.
Nie ukrywam, że natchnienie przyszło z forum gdy zobaczyłem nowe nabytki naszych kolegów.
Mówiąc inaczej - będziemy nagradzali patynę!
No i może ktoś się wreszcie zgłosi do Jury konkursów?

Pozdrawiam

Andy
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2016, 07:47:14 pm wysłana przez Andy BMW R35 »