Ankieta

Jak często powinny odbywać się zloty motocykli BMW R35?

Autor Wątek: Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku  (Przeczytany 8978 razy)

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
Odp: Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2016, 11:38:37 am »
Andy cieszę się ze solidnie wziąłeś się do organizacji i szacun dla ciebie
Mieszkam w Bochni więc mam 600 km do miejsca planowanego zlotu wiec sam rozumiesz że osiołka przywiozę  ,a co do noclegu przyjadę  własnym kamperem więc wystarczy mi miejsce postojowe
pozdrawiam Marek
ps. data spotkania jest każda dobra byle była wystarczająco wcześnie ustalona

Offline Andy BMW R35

• Full Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2016, 10:42:38 pm »
Witam,
pytanie nieco dziwne ale ważne dla organizacji zlotu.
Proszę o podanie dokładnych informacji na temat wyposażenia elektrycznego firmy Bosch do naszych R35:
- akumulator
- świeca
- żarówki
W miarę możliwości podajcie dane z katalogu.
Posiłkujcie się stroną https://pl.bosch-automotive.com/pl/startpage/startpage_1
i nie patrzcie na ceny:-)

Kolejna prośba dotyczy opon.
Proszę o podanie jaka opona jest dobra (rozmiar i producent) oraz czy mamy jakiegoś polskiego producenta opon pasujących do R35.

Marko, dzięki za informację, nagrody dla długodystansowców zapewnione;-)

Pozdrawiam jak zawsze
Andy
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2016, 10:44:51 pm wysłana przez Andy BMW R35 »

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 28, 2016, 08:26:38 pm »
Witam,

zgodnie z obietnicą informuję, że projekt Regulaminu Zlotu został opublikowany na stronie zlotowej: http://myway42.wix.com/zlot-bmw-r35
Zapraszam Was do podzielenia się swoimi uwagami i proszę o możliwie szybkie odpowiedzi na pytania, które zadałem w ostatnich postach.

Pozdrawiam

Andy

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 29, 2016, 06:21:40 pm »
Wypełniłem ankietę chociaż jeszcze nie wiem czy uda mi się dotrzeć na zlot. Ale idea piękna a zaangażowanie organizatora godne największego uznania.

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 01, 2016, 01:02:00 am »
Witam,

strona zlotu w nowej szacie graficznej :)
Dziękuję Pawłowi i Jerzemu za udostępnienie zdjęć.
Czy może mi ktoś z Was odpowiedzieć na pytanie dotyczące opon i sprzętu Bosch, o co prosiłem wcześniej?

Andy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2016, 01:04:53 am wysłana przez Andy BMW R35 »

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 01, 2016, 07:18:34 am »
W kwestii opon. Krajowych nie ma. Dostępne są niezłe Mitasy i droższe Heidenau. Rozmiar to 19x3,25 lub 19x3,5 cala. W handlu są jeszcze jakieś chińskie czy koreańskie ale nie używałem i nic o nich nie wiem. Akumulator 6V8Ah dostępne z białym pudełkiem lub droższe czarne z pokrywką. Żarówki lampy przedniej zależne od tego jakie masz ich mocowania. Oczywiście 6 V ale mogą pasować albo 25/25 W takie jak do wielu motocykli, albo 15/15 W jak do motorowerów. Tu najlepiej iść do sklepu i sprawdzić.

Offline jop11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 01, 2016, 01:58:06 pm »
Temat akumulatorów był już poruszany na forum. Ja mam zabudowany żelowy 4,5 Ah w puszce od Piterawo imitującej wygląd starego akumulatora (mieści się idealnie owinięty gąbką dla lepszej amortyzacji) Trzy lata bez doładowywania zimą, zero problemów. Żarówkę wsadziłem 15/15W. Odnośnie opon to najlepiej 19x3.50. Kiedyś jeździłem nawet na 19x4.00 na tylnym kole, ale to już przesada. Co prawda motocykl był szybszy, ale nie szło go postawić, bo przy tym rozmiarze stopki były za krótkie.

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2016, 11:17:56 pm »
czegoś nie rozumiem albo temat zlotu albo sprawy techniczne w tym wątku  ::)

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 02, 2016, 12:01:42 am »
Witam,

we wstępie do mojego technicznego pytania napisałem: "Witam, pytanie nieco dziwne ale ważne dla organizacji zlotu..."
Myślałem, że to będzie jasne, ale skoro nie zostało to odebrane zgodnie z moją intencją czuję się nieco winny, że nie wyjaśniłem tego lepiej.
Otóż wyjaśniam: wiem, że sprawy techniczne są w innych działach, ale chcę dla uczestników zlotu przygotować nagrody, z których będą zadowoleni.
Wolałem nie kombinować i nie wyszukiwać informacji po różnych działach lecz zadać pytanie wprost i tutaj.
Innymi słowy, chodziło mi o to abyście sami powiedzieli mi co Was ucieszy ;D
Marko, mam nadzieję, że przyjmujesz moje wyjaśnienie. Przepraszam jeśli kogoś jeszcze zdezorientowałem ;)

Ankietę wypełniło już 15 osób, z czego jest szansa na 14 maszyn na zlocie!!! :P Strona zlotu znowu po liftingu...
Pozdrawiam

Andy

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 08, 2016, 11:10:15 pm »
Witam,

w najbliższy weekend będę już mógł podać dokładne namiary ośrodka oraz nieco szczegółów dotyczących zlotu.
Staram się uwzględniać Wasze sugestie podane w ankietach.
Zapraszam do odwiedzenia wątku.

Andy

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 10, 2016, 09:00:29 pm »
Witajcie,

miło mi powiadomić Was, że na stronie zlotu (http://myway42.wix.com/zlot-bmw-r35) udostępniłem już nowe dokumenty i informacje.
Starałem się uwzględnić Wasze uwagi i pomysły.
Ponieważ jest to pierwszy taki zlot naszych "Osiołków" razem będziemy przecierać ścieżki. Myślę, że wam to nie przeszkadza ;D
Zapewniam, że warto bo impreza szykuje się przednia. W każdym razie ja zrobię co mogę aby taka była.
Od Waszej obecności zależy najwięcej. Kolejny zlot powinien już być formalnością organizacyjną, a co najważniejsze, powinien nam zapewnić więcej życzliwych sponsorów.
Jeszcze raz podkreślam, że organizując ten zlot nie mam innego interesu jak tylko przyjemność zrobienia czegoś dla posiadaczy BMW R35 i naszego Forum.
Ustalone wpisowe z ledwością pokrywa podstawowe koszty i zmusza mnie do sporego wysiłku aby było ciekawie jak już się spotkamy.
Jeśli znacie kogoś z osłem w stajni, a nie ma go na Forum to go powiadomcie o zlocie :P

Pozdrawiam serdecznie

Andy

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 11, 2016, 11:29:51 am »
Witajcie,
jest jeszcze jedna sprawa, o której zapomniałem.
Otóż wśród Forumowiczów są osoby, które kochają "Osiołki" mimo, że ich jeszcze nie posiadają.
Nasz zlot to dla nich okazja aby dowiedzieć się więcej o ich życiu i zwyczajach. Gdy zobaczą je w stadzie więcej będą mogli zaobserwować.
Stąd kieruję moje zaproszenie na zlot również do Was.
Sposób Waszej rejestracji na zlot sprecyzuję później, ważne abyście byli zarejestrowanymi użytkownikami tego Forum.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Andy

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 12, 2016, 09:24:20 pm »
Andy koszty zlotu są niewielkie, wiec nie powinny być problemem dla chętnych, jak ktoś ma ochotę przyjechać na zlot to na pewno się zmobilizuje   :D
Pozdrawiam i trzymam za ciebie
Marek

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 21, 2016, 03:29:44 pm »
Witajcie,

w cichości pracuję nad zlotem bo zegar odlicza godziny i dni...
Mam nadzieję, że się nie pogniewacie ale przekazałem od siebie zaproszenie kolegom z forum EMW R35  w Niemczech.
Moje zaproszenie zostało uprzejmie opublikowane przez ich administratora (http://emw-r35.de/board/viewtopic.php?f=12&t=7777).
Ponieważ jednak jest to przede wszystkim nasz zlot ograniczyłem liczbę gości do pięciu motocykli.
Wydaje mi się, że warto nawiązać jakieś kontakty z sąsiadami, bo może kiedyś zechcemy pojechać nieco dalej.

Pozdrawiam

Andy

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 02, 2016, 07:31:00 pm »
Witam,

powoli zaczyna się okres urlopów więc zanim się rozjedziecie życzę udanego lata i wypoczynku.
Zgłoszenie do udziału w Zlocie zamierzam opublikować 1 grudnia 2016 roku i będzie aktywne przez 3 miesiące, to jest do 28 lutego 2017.
Po tym terminie wszelkie zgłoszenia trzeba będzie składać na mojego maila i będzie to dla mnie już mniej radosne.
Proszę więc o opinie czy taki termin zgłoszeń jest odpowiedni.
Jeśli wierzyć wpisom umieszczanym w Ankiecie oczekiwań to mamy pierwszą dziewczynę, która ma BMW R35 i zamierza przyjechać na zlot  8)
Zobaczymy jak to będzie za rok.

Pozdrawiam

Andy
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2016, 07:33:22 pm wysłana przez Andy BMW R35 »