OGÓLNE > Zloty ,imprezy, wystawy

Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku

(1/30) > >>

Andy BMW R35:
Witam serdecznie!

W przyszłym roku mija 80 lat od wyprodukowania pierwszego "Osiołka" i zdecydowałem się zorganizować godne obchody tego wydarzenia.
Wszelkie informacje znajdziecie na stronie http://myway42.wix.com/zlot-bmw-r35
Jest tam również dostępna ankieta oczekiwań. Zachęcam Was gorąco do jej wypełnienia jeszcze przed wakacjami.
W razie wątpliwości, pytań lub chęci wsparcia mnie w organizacji tego zlotu proszę korzystać z dostępnych na w/w stronie narzędzi.

Pozdrawiam i czekam na Wasz odzew.

Andy

Greetings to all BMW R35 motorcycle enthusiasts!

In 2017, we will celebrate the 80th Anniversay of the creation of the first motorcycle BMW R35.
I would really appreciate your help or suggestions, to arrange this meeting and make it one to remember, for owners of this legendary motorcycle.
We will  also commemorate the Polish defenders of 1939 at this meeting.

Official website of the meeting: http://myway42.wix.com/zlot-bmw-r35

Best regards

Andy

steve:
Witaj Andy,
Podjąłeś naprawdę świetną inicjatywę. Jestem jak najbardziej na tak. Trzymam kciuki aby to wypaliło.

Pozdrawiam,
Steve

PS Ankieta wypełniona.

komar:
Popieram co kolega napisał. Miejsce piękne szkoda tylko, że dla niektórych jest bardzo daleko. 
Wysłałem ankietę i czekam z niecierpliwością.
Mam nadzieję że termin będzie wakacyjny gdyż niektórym ludziom pracującym w oświacie ciężko się wyrwać. Najlepiej aby były 3 dni- piatek sobota niedziela aby ci z dalsza mieli czas na dojazd.

Andy BMW R35:
Biorąc pod uwagę doświadczenia innych organizatorów zlotów, będę optował za przyjazdem w czwartek po południu lub wieczorem, tak abyśmy mieli dla siebie cały piątek i sobotę. W Niedzielę i tak wszyscy się rozjadą przed południem. Dziękuję za każdą opinię. Jestem pewien, że ankieta, którą już całkiem sporo osób wypełniło odpowie na wiele pytań i pomoże optymalnie dopasować Zlot do Waszych możliwości i oczekiwań.
Pozdrawiam
Andy

Andy BMW R35:
Witajcie,

dziękuję serdecznie tym z Was, którzy już wypełnili ankiety przekazując mi wspaniałe pomysły oraz tym, którzy zaproponowali chęć pomocy podczas zlotu.
Odpowiadam na pytania jakie do mnie dotarły:

- oczywiście, że nie ma żadnych problemów aby na zlocie pojawiły się Wasze rodziny;
- jeśli na Zlocie będą dzieci to dla nich również przewiduje się atrakcje (informacja o dzieciach znajduje się w ZGŁOSZENIU;
- możliwość zakwaterowania w domku uzależniona jest od tego kiedy zakończy się etap zbierania Waszych oczekiwań (rezerwacje domków zaczynają się już na rok przed sezonem stąd upływający czas ma znaczenie);
- Regulamin Zlotu, dokładny adres ośrodka oraz Zgłoszenie będą aktywne po zebraniu i uwzględnieniu Waszych oczekiwań.

Czekam i gorąco proszę o Wasze kolejne ankiety abym mógł jak najszybciej zakończyć ten etap organizacji Zlotu.

Pozdrawiam
Andy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej