Ankieta

Jak często powinny odbywać się zloty motocykli BMW R35?

Autor Wątek: Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku  (Przeczytany 7675 razy)

Offline Andy BMW R35

• Full Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku
« dnia: Maj 12, 2016, 10:19:24 pm »
Witam serdecznie!

W przyszłym roku mija 80 lat od wyprodukowania pierwszego "Osiołka" i zdecydowałem się zorganizować godne obchody tego wydarzenia.
Wszelkie informacje znajdziecie na stronie http://myway42.wix.com/zlot-bmw-r35
Jest tam również dostępna ankieta oczekiwań. Zachęcam Was gorąco do jej wypełnienia jeszcze przed wakacjami.
W razie wątpliwości, pytań lub chęci wsparcia mnie w organizacji tego zlotu proszę korzystać z dostępnych na w/w stronie narzędzi.

Pozdrawiam i czekam na Wasz odzew.

Andy

Greetings to all BMW R35 motorcycle enthusiasts!

In 2017, we will celebrate the 80th Anniversay of the creation of the first motorcycle BMW R35.
I would really appreciate your help or suggestions, to arrange this meeting and make it one to remember, for owners of this legendary motorcycle.
We will  also commemorate the Polish defenders of 1939 at this meeting.

Official website of the meeting: http://myway42.wix.com/zlot-bmw-r35

Best regards

Andy
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2016, 10:48:37 pm wysłana przez Andy BMW R35 »

Offline steve

• Full Member
Odp: Zlot motocykli BMW R35 w 2017 roku
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2016, 12:00:09 am »
Witaj Andy,
Podjąłeś naprawdę świetną inicjatywę. Jestem jak najbardziej na tak. Trzymam kciuki aby to wypaliło.

Pozdrawiam,
Steve

PS Ankieta wypełniona.

Offline komar

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2016, 10:11:35 am »
Popieram co kolega napisał. Miejsce piękne szkoda tylko, że dla niektórych jest bardzo daleko. 
Wysłałem ankietę i czekam z niecierpliwością.
Mam nadzieję że termin będzie wakacyjny gdyż niektórym ludziom pracującym w oświacie ciężko się wyrwać. Najlepiej aby były 3 dni- piatek sobota niedziela aby ci z dalsza mieli czas na dojazd.

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2016, 10:34:14 am »
Biorąc pod uwagę doświadczenia innych organizatorów zlotów, będę optował za przyjazdem w czwartek po południu lub wieczorem, tak abyśmy mieli dla siebie cały piątek i sobotę. W Niedzielę i tak wszyscy się rozjadą przed południem. Dziękuję za każdą opinię. Jestem pewien, że ankieta, którą już całkiem sporo osób wypełniło odpowie na wiele pytań i pomoże optymalnie dopasować Zlot do Waszych możliwości i oczekiwań.
Pozdrawiam
Andy

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2016, 06:41:56 pm »
Witajcie,

dziękuję serdecznie tym z Was, którzy już wypełnili ankiety przekazując mi wspaniałe pomysły oraz tym, którzy zaproponowali chęć pomocy podczas zlotu.
Odpowiadam na pytania jakie do mnie dotarły:

- oczywiście, że nie ma żadnych problemów aby na zlocie pojawiły się Wasze rodziny;
- jeśli na Zlocie będą dzieci to dla nich również przewiduje się atrakcje (informacja o dzieciach znajduje się w ZGŁOSZENIU;
- możliwość zakwaterowania w domku uzależniona jest od tego kiedy zakończy się etap zbierania Waszych oczekiwań (rezerwacje domków zaczynają się już na rok przed sezonem stąd upływający czas ma znaczenie);
- Regulamin Zlotu, dokładny adres ośrodka oraz Zgłoszenie będą aktywne po zebraniu i uwzględnieniu Waszych oczekiwań.

Czekam i gorąco proszę o Wasze kolejne ankiety abym mógł jak najszybciej zakończyć ten etap organizacji Zlotu.

Pozdrawiam
Andy
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2016, 06:45:41 pm wysłana przez Andy BMW R35 »

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2016, 11:03:46 pm »
Ankieta wypełniona. Bardzo dobry pomysł i oby się nie skończyło jak ze zlotem, który chciałem zorganizować przed kilku laty. Słomiany ogień, a później dupa.  >:(
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2016, 03:52:20 pm »
Witam wszystkich ponownie,

Fredowi i wszystkim dziękuję za dobre słowo i wypełnienie ankiety.
To czy dojdzie to zlotu zależy wyłącznie od Was i tego czy ostatecznie minimum 7 osób zdecyduje się przyjechać.
W chwili obecnej wg ankiet minimum takie zostało osiągnięte. Dla mnie oznacza to, że mogę bardziej stanowczo działać na rzecz organizacji zlotu.
Czytałem z uwagą posty o wcześniejszych próbach zorganizowania zlotu 2012, 2014 i 2015 ale jestem dobrej myśli.
Od czasu do czasu podam tutaj nowinki, które mam nadzieję sprawią, że nabierzecie większej ochoty by się wreszcie spotkać.
Zaplanowałem już kilka konkursów (po za standardowymi typu: najstarszy osiołek) dla uczestników indywidualnych oraz zespołowych.
Trasy rajdów po okolicy są ustalone, miejsca do zwiedzenia i parada motocykli... Puchary już są, a planowane nagrody powinny Was zadowolić.
Czekam na Wasze dalsze ankiety i pomysły. Poszukuję kandydatów na sędziów do oceny motocykli, dajcie znać na forum lub prv.
Obiecuję stanąć na rzęsach aby to się udało, a Wy po prostu przyjedźcie.
Jeśli ktokolwiek zna firmę skłonną sponsorować kilka nagród na nasz zlot to proszę o kontakt, nie szukam wiele i nic dla siebie.

Wiem, że się uda!!!
Andy

« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2016, 03:56:00 pm wysłana przez Andy BMW R35 »

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2016, 04:26:10 pm »
chciałbym by ta inicjatywa doszła do skutku  :P
obecność na zlocie  z mojej strony jest pewna
trzymam  za organizatora by wszystko wypaliło
Pozdrawiam   Marko

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 21, 2016, 08:16:02 pm »
No to jest nas już ośmiu + nasi pasażerowie :-)

Dziękuję Marko za Twój głos i poparcie!

Obiecałem, że będę podawał nowinki, oto kolejna: mam nadzieję, że część z Was lubi postrzelać do celu z wiatrówki.
Jest to jedna z dodatkowych planowanych konkurencji zlotowych i będzie można odstrzelić sympatyczne upominki oraz nagrody.
Kolejna odsłona zlotowa niebawem...

Offline Drągal

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 22, 2016, 09:50:24 pm »
Witam !

Świetna inicjatywa ! Mam nadzieję, że wreszcie dojdzie do skutku nasze spotkanie i miło spędzimy razem ten czas.

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2016, 04:22:09 pm »
Andy, wielki ukłon i szacun dla Ciebie. To wielkie wyzwanie logistyczne, a nie każdemu się chce angażować w takie przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że będziesz miał więcej szczęścia niż ja przed kilku laty.  ;) Najwyższy czas by spora grupa forumowiczów przestała być wirtualnym tworem i wyszła z cienia na światło dzienne  :D  Ja pewnie nie zdążę do zlotu zrobić osła, bo cały czas na pierwszym planie są prace przynoszące kasę, a nie przyjemności. Myślę, że nie jestem jedyny w takiej sytuacji. Dlatego też warto rozważyć możliwość uczestnictwa dla "pieszych" posiadaczy R 35  :P Przez lata uczestniczyłem w wielu zlotach i najbardziej podobały mi się te, gdzie najważniejszy był człowiek, a nie sprzęt na którym przyjechał.  Pomysł z ankietą jest doskonały, ale nie sugeruj się ilością wypełnionych. Od deklaracji do udziału - daleka droga. Mówię to jako pesymista, czyli optymista po przejściach - Prawda drodzy koledzy? Pamiętacie nasz poprzedni zlot?  >:( Pozdrawiam Ciepło i trzymam kciuki.  ;D
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 24, 2016, 11:26:34 pm »
Witam ponownie,
jak wiecie mamy już dziewięć maszyn zgłoszonych w ankiecie. Ciekaw jestem kiedy przekroczymy magiczną dziesiątkę :P
Wawafreda wywołał mnie do tablicy więc odpowiadam. Wydawało mi się, że to było oczywiste, że wszyscy Forumowicze,
niezależnie czy posiadają czy nie swojego Osiołka są mile widziani na Zlocie. Będzie jednak miło jeśli również wypełnią
ankietę, a na zlot zabiorą zdjęcia swoich motocykli, niezależnie od stanu w jakim się znajdują.
Jeśli Wasze BMW R35 z jakiś powodów nie może jeszcze wziąć udziału w Zlocie, a macie inny zabytkowy motocykl to śmiało przyjeżdżajcie :D
W ankiecie już nic nie będę zmieniał ale w Zgłoszeniu będzie można to zaznaczyć.

Ja Waszym informacjom i wpisom na Forum zawdzięczam niemal całą wiedzą o Osiołku jaką zdobyłem i to, że byłem w stanie go skompletować niemal w 100% w ciągu roku.
Potraktujcie organizacją tego Zlotu jako mój wyraz wdzięczności za to co na Forum robicie.

Chcę, jak napisał Wawafreda, aby "najważniejszy był człowiek, a nie sprzęt na którym przyjechał".
Mimo to zależy mi bardzo aby utrzymać nasz Zlot w klimacie zabytkowych motocykli BMW i nie robić zlotu wszystkich i wszystkiego co się toczy.
W innym przypadku nasz Zlot nie będzie miał charakteru i klasy na jakiej mi również bardzo zależy 8)

Niebawem kilka pytań technicznych .

Andy

Offline erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 25, 2016, 04:51:54 pm »
Ankieta wypełniona , jestem 3 x na TAK ,wybieram się na Rotor jeśli i WY PRZYBĘDZIECIE to będziemy mieli o czym rozmawiać  ;)
Pozdrawiam Ernest Magnet Mińsk Mazowiecki
Poniżej część fotek z naszej imprezy

kampro.pl/magnet    proszę wkleić w przeglądarkę

Offline tantal

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 25, 2016, 07:44:58 pm »
Jeżeli tylko osiołek nie będzie miał żadnych narowów przybędzie na własnych kołach na zlot. Uważam jednak by spotkanie miało klasę powinno ograniczyć się tylko do odpowiednich wiekowo motocykli BMW ewentualnie innych niemieckich z tego okresu i ich rosyjskich klonów (z odpowiednich roczników).

Offline Andy BMW R35

• Full Member
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2016, 10:50:08 am »
Witajcie,

Przekroczyliśmy magiczną dziesiątkę!  ;D Jest zgłoszonych 11 maszyn i będzie więcej!!!

Odpowiadam na kilka pytań:
Czy będzie wspólny przejazd trasą (powiedzmy 40-80 km) połączony ze zwiedzaniem ciekawych miejsc na terenie Borów Tucholskich, z przerwą na kawę/posiłek?
TAK
Czy można przyjechać innym pojazdem jeśli nie zdąży się z remontem?
TAK, pod warunkiem, że będziesz miał zdjęcia swojego Osiołka (mogą być w wersji cyfrowej, niezależnie w jakim jest stanie technicznym). Przypominam, że to jest Zlot Motocykli BMW R35.
Tyle odpowiedzi na niektóre Wasze propozycje z ankiety.

Teraz ja mam dwa pytania.
Z ankiety wynika, że większość z Was preferuje pobyt w domku kempingowym. Domki, które posiada ten ośrodek mają cztery łóżka, łazienkę z prysznicem i kuchenkę.
Koszt wynajmu całego domku dla indywidualnych osób raczej nie wchodzi w grę więc, tak jak to robię inni, pozostaje do każdego domku dokwaterowywać kolejnych uczestników zlotu.
Czy nie przeszkadza wam, że w domku będą spały osoby wg kolejności przyjazdu na Zlot?

Kolejna sprawa to termin. Wygląda na to, że będziemy musieli wybrać między lipcem, a sierpniem. Musimy tutaj być elastyczni i sprawnie znaleźć kompromis.
Znacie nasze narodowe przywary więc czas z nimi skończyć i pokazać, że możemy się dogadać.

Czekam niecierpliwie :P na Wasze opinie w tej sprawie. Jak tylko ustalimy termin aktywna będzie lokalizacja i kolejne informacje na stronie zlotu.

Ponieważ propozycji jest sporo, już w najbliższą niedzielę na stronie zlotu pojawi się Regulamin. Będziecie mogli się z nim zapoznać, a ewentualne uwagi zapodajcie ;-)
na Forum i będziemy poprawiali moje niedoskonałości.

Pozdrawiam
Andy

« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2016, 07:25:35 pm wysłana przez Andy BMW R35 »