Autor Wątek: Sprawy techniczne  (Przeczytany 4949 razy)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Sprawy techniczne
« dnia: Listopad 24, 2012, 11:20:37 am »
Problem ze stroną ?
Propozycje usprawnień ?
Pisz smiało - od tego jest ten dział .
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline wawafreda

• Hero Member
Odp: Sprawy techniczne
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2012, 08:29:36 am »
Może to głupi pomysł, ale chyba dobrze by było przenieść dotychczasowe rozważania z forum DKW na tę stronę oczywiście za zgodą ich autorów. Nazbierało się trochę tego. Co Ty na to?
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2012, 10:52:02 am »
Rozmawiałem o tym z Komarem i też podsunął taki pomysł ale zrobienie tego przez osobę z zewnątrz jest ryzykowne :/ .Trzeba było by skopiować prawie pół forum dkw i potworzyć fikcyjne konta osób które wypowiadały się w postach żeby były odpowiedzi. Niezarejestrowani nie mogą dodawać postów na tym forum .Jest jeszcze problem z prawami autorskimi itp .....BARDZO SKOMPLIKOWANE .Łatwiej będzie stworzyć tematy od nowa .Pozdrawiam
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2012, 02:06:44 am »
No cóż. Szkoda bo temat się już rozszerzył i sporo ciekawych informacji pojawiło się na forum dykty. Zastanawiam się gdzie jest Komar? Podpisał jakąś lojalkę na DKW ::)?

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2012, 02:10:51 am »
Też wielki szacun dla Arka! Zrobił kawał świetnej roboty! Z chęcią Go polecę innym zainteresowanym tworzeniem profesjonalki w necie. Arek - pozdrawiam! Fred

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2012, 12:28:42 pm »
Żeby nie tworzyć nowego tematu napiszę tutaj:
Forum się rozrasta :) codziennie dochodzą nowi forumowicze i nowe tematy . Niestety sa też minusy tego - w sobotę rano został przeprowadzony pierwszy "atak" na forum ( w sumie nie było żadnych szkód ) -w ciągu minuty zarejestrowało się 35 użytkowników -botów .Forum od razu zostało zabezpieczone przed tego typu atakami ale z tego powodu rejestracja stała się bardziej skomplikowana ( trzy pytania na które odpowiedź zna każdy - wystarczy odpowiedzieć poprawnie na dwa ). Forum cały czas jest "próbowane" przez programy spamujące , dlatego co jakiś czas będę musiał zmieniać pytania . Oczywiście ten problem występuje TYLKO przy rejestracji a nie przy logowaniu. Jak zapewne niektórzy zauważyli w momencie rejestracji od razu jesteście na forum - więc nie ma żadnego problemu podać inny mail - jedyny problem jest taki że nie odzyskacie hasła w momencie "zapomnienia" i nie będziecie dostawać prywatnych wiadomości .
Tyla na temat :) Pozdrawiam
bmw forum

Offline unlimited

• Jr. Member
  • **
    • katalog stron
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2013, 10:43:27 am »
mam pytanie do Przemka w poście :
http://bmw-r35.pl/index.php?topic=293.0
które mogło by wszystkich zainteresować a jednak nie mogę dodać odpowiedzi a mianowicie - czy te szprychy bedzesz zamawiał jeden raz (dla siebie ) i można się podpiąć czy to już stały kontakt. Pozdrawiam

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2013, 11:15:59 pm »
Tak na marginesie.
Bardzo proszę o odrobine kultury. Nie tylko na forum ale też w wiadomościach prywatnych. Duża część osób nie czyta powiadomień które przychodzą na maila ze mają PW na forum i odpisują na powiadomienia a one idą do mnie. Męczy mnie odsyłanie wiadomości do adresata. Co najlepsze ... napisałem jednemu z forumowiczów ( teraz już byłych ) żeby czytał co dostaje i otrzymałem wiadomość "chyba ocipiałeś" Jestem tolerancyjny ale do czasu.
ps. były forumowicz sam usunął konto - aż tak zły nie byłem, ale .. jest w śród nas. Wielki Brat Patrzy !! ;).
ps2. Jak otrzymam od kogoś maila z prywatną korespondencją - blokuje mozliwość wysyłania i otrzymywania PW. Tak będzie lepiej dla wszystkich. Ja nie będe czytał Twoich wiadomości, Ty nie będzie miał mi za złe że je czytam.Wszyscy będą zadowoleni ;).
bmw forum

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 16, 2014, 10:14:32 am »
Co się dzieje ze stronką? co drug dzień jakaś awaria jest. To tylko u mnie czy u wszystkich??

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 16, 2014, 03:41:33 pm »
U mnie też nie bangla więc to problem po stronie administratora nie użytkowników.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 16, 2014, 06:01:50 pm »
Okres przedświąteczny więc gonię Was do porządków ;)
Wybaczcie ale coś się popierd..ło z hostingiem kilka dni temu. Były jakieś ataki i wszystkie serwery na świecie musiały zaktualizować oprogramowanie:/ . oczywiście "nasz" zaktualizował za bardzo i coś pozmieniał w jednym pliku. Teraz raz na jakiś czas trzeba to ręcznie przeładować. dosłownie 1 minuta roboty ale żeby to zautomatyzować to trzeba posiedzieć a teraz nikt nie ma czasu. Jak by coś nie śmigało to piszcie proszę na maila lub gg - od razu to poprawię . Niestety jestem teraz zajęty innym bardzo ważnym projektem i nie sprawdzam na bierząco czy forum smiga. Jeszcze raz przepraszam .
bmw forum